GlassDuo z zestawu zwykłych kieliszków uczyniło pełnowartościowy instrument muzyczny. Dzięki temu słuchamy muzyki, do jakiej nie przywykliśmy, przy czym perfekcyjne wykonania mogą wprawić w zdumienie niejednego słuchacza.

Koncerty GlassDuo są zawsze okazją do spotkania z niecodziennym brzmieniem, unikatowymi opracowaniami utworów, ale przede wszystkim z samymi artystami, którzy w nietuzinkowy sposób realizują swe marzenia i pasje.

Szklana muzyka GlassDuo rozbrzmiewa zarówno we wnętrzach o charakterze typowo koncertowym, jak i w przestrzeni industrialnej, w kościołach, ruinach starych zamczysk czy pałacach. Prezentuje się z równym powodzeniem w nowoczesnych wnętrzach, gdzie, dzięki nagłośnieniu, rozbrzmiewa znacznie donośniej niż można się spodziewać po tak delikatnym instrumencie.

Szklana harfa po koncercie

GlassDuo ze swą największą na świecie szklaną harfą dotarło do odległych zakątków naszego globu. Grało zarówno dla kilkudziesięciu osób, jak i wielotysięcznej publiczności. Dla mieszkańców małych miejscowości i dygnitarzy czy głów państw.

Oryginalna forma przekazu przyciąga na koncerty GlassDuo nie tylko wielbicieli muzyki, ale i osoby szukające nowych doznań. Dlatego duet zapraszany jest zarówno na festiwale stricte muzyczne, jak i festiwale kultury, skierowane do odbiorcy o bardzo szerokich zainteresowaniach.

Więcej na www.glassduo.com